Ottobre 4/2018

Ottobre 4/2018

Doufám, že si léto užíváte plnými doušky! Já tedy letos rozhodně ano, ač to s sebou nese i následky v podobě menších restů, jako například pravidelných příspěvků na blog. I proto jdu představit nové dětské Ottobre až s měsíčním zpožděním. Snad mi to odpustíte, ale zase jsem aspoň nestrašila podzimem už v červenci;-)

I když o strašení vůbec nemůže být řeč, podzimní dětské číslo je tradičně výborné! Nevím, čím to je, po tolika ročnících už to ani nemůže být náhoda, ale čísla 4 jsou vždy nejlepší z celého roku. Není to jen můj subjektivní pocit, mám to podloženo i údaji o prodeji. Stále se velmi dobře prodávají i starší ročníky, mnohé z nich byly i opakovaně dotištěny.

Co tedy v tomto čísle najdeme:

Pro nejmenší můžeme poskládat celou základní výbavičku: bodýčko, pohodlné kalhoty z úpletu imitující džínovinu, klasické triko s raglánem, mikinku, tepláčky a overal s kapucí. Víc na konec léta a podzim nepotřebujete, vše je ve velikostech 62-92 (body od vel. 56) a s těmito střihy obšijete jakéhokoliv kojence či batole nejen nyní, ale i v příštích letech, protože střihy jsou nadčasové a při použití aktuálních látek budete mít vždy supertrendy miminko:-)

Pro malinko větší děti jsou v nabídce šatičky, originální dračí komplet nebo třeba úžasné tričko s plameňákem. To se může kreativní maminka u šicího stroje vyřádit do sytosti:)

Pro holčičky školkového a nižšího školního věku jsou tu pohodlné šatičky a tunika:

Zajímavá parka půjde využít určitě i pro kluky:

Pokud máte chlapce trochu plnějších rozměrů, určitě oceníte střih na džíny v „plus“ velikosti. Střihové rozpětí je 116-152. V té samé velikosti je i bunda, a zelenomodré triko je ve vel. 128-170.

S povděkem kvituju, že větší množství modelů je tu tentokrát od menších čísel až po tu úplně největší vel. 170. Pro teenagery bývá obvykle výběr malý, ale to rozhodně není případ tohoto podzimního vydání!

 

 

Tak co na nabídku střihů říkáte? Vybrali jste si?

A to ještě není všechno!

Na konci střihové přílohy najdete velmi užitečnou pomůcku.

I bez znalosti jazyka se podle názorných obrázků naučíte, jak upravovat velikost střihů pro velmi štíhlé nebo naopak plnější děti.

Už teď je jasné, že ani toto podzimní číslo neporuší tradici a bude velmi žádané.

 

1 komentář: „Ottobre 4/2018

  1. Souhlasim, mam jednotliva podzimni cisla od toku 2015 a jsou naprosto super nadcasove. Posledni coslo me inspirovalo, ze jsem si objednala cele predplatne :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *