Vyšívání – nová kolekce Mandaly I.

Konečně jsem i pro tuzemské zákazníky připravila českou verzi oblíbených Mandal. Pokud vlastníte vyšívací stroj, určitě dočtěte až do konce!

Výšivky do této sady už mám hotové neskutečně dlouho, ani nemůžu napsat, jak MOC dlouho. Projekty zdobené těmito motivy už se jejich uživatelům dávno okoukaly.

Aplikací, na které byly mandaly použity, se mezitím prodalo už několik desítek.
A vzory stále byly jen u mne v počítači.
V únoru 2017 jsem se konečně vzepjala k nějakému výkonu, připravila potřebnou dokumentaci, grafiku a vzory šly do prodeje na OPW Mall. A trvalo mi další skoro rok, než jsem mandaly konečně přidala i do českého e-shopu. Ostuda!
Je to zvláštní, celá ta závěrečná příprava sady výšivek mi zabere několikanásobně delší čas, než jejich samotné tvoření, které je samozřejmě mnohem náročnější. Jenže jelikož pracuji souběžně na několika sadách, je hrozně jednoduché ten finální krok neustále odsouvat a dávat přednost jiné práci.
Mandaly jsou velmi univerzální, lze je využít na mnoho projektů:

Naposledy jsem je použila na tričko šité podle střihu z Ottobre 5/2011.

Více se o využití tohoto střihu dočtete zde.

Přední a zadní díl je z černého viskózového úpletu z Batani.cz, rukávy mi zbyly po šití této sukně, látka byla rovněž z Batani. Střih je z Ottobre 5/2010.

Původní záměr pro tričko byl použít vyšité mandaly jako spojující prvek s potiskem na úpletu, tento plán ovšem moc nevyšel. Vzor na látce je tak velký, že se na nevelké ploše rukávů ztrácí a není moc dobře poznat, že jsou to mandaly, takže výšivky s tiskem neladí tak, jak jsem si představovala. Nicméně i tak jsem s tričkem spokojená, moc ráda ho nosím.
Takže výšivky už jsou konečně k dispozici a můžete si i stáhnout malou ochutnávku zdarma. Kliknutím SEM stáhnete výšivku v několika formátech pro váš vyšívací stroj:
A do roku 2018 si pochopitelně dávám předsevzetí dotahovat věci do konce o něco rychleji;-)

Převedeno z domény blog.cz programem blogcz2WPMartin Rybenský 2017)


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *