Vyšívání – na čem pracuji

Přelom měsíce mám vždy spojen s tvorbou dvou vyšívacích vzorů pro klub STGN. Pokud tento klub neznáte, jedná se o součást „obchodního domu“ OregonPatchworksMall.

Na těchto stránkách můžete zakoupit vyšívací vzory od téměř stovky návrhářů. Výběr je nekonečný, k dostání jsou vzory všech kategorií a vyšívacích technik. Neustále probíhají různé slevové akce, takže lze výšivky nakoupit za skutečně výhodné ceny.

Já jsem jedním z prodejců na těchto stránkách, a to již od roku 2003, v té době  nás tam začínalo asi 15. Postupem času se stránky vyvinuly v největší prodejní místo tohoto druhu.

Vybraná skupina prodejců byla oslovena k participaci v klubu STGN – Silver Threads Golden Needles (Stříbrné nitě, zlaté jehly). Každý z nás smluvních „dodavatelů“ vytvoří každý měsíc dva zcela nové, originální vzory, které do té doby nebyly nikde publikované. Zákazník tak za měsíční poplatek 18 dolarů dostanete přístup do archivu se 40-100 vzory různých stylů.

Pokud už máte slušnou zásobu vyšívacích vzorů, pak tato nabídka asi není to pravé pro vás, ale pokud začínáte a teprve si budujete vlastní databázi výšivek, tak toto je skvělá možnost si za dobrou cenu pořídit pěknou kolekci.

V tomto měsíci jsem vytvořila dva květinové vzory, což je asi moje nejoblíbenější tématika:

 

Kromě toho pracuji na dokončení kolekce Vozidla, která je (podobně jako nedávno uvedené Mandaly) už docela dlouho hotová, jen chybí ten poslední „final touch“.

Výšivky už je ale možné zakoupit jako hotové aplikace na mých stránkách na Fler.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *