Vyšívání – na čem pracuji

Vyšívání – na čem pracuji

Správný titulek by spíše měl být „na čem jsem dopracovala“. Je těsně před Valentýnem, tak srdíčková tématika nové sady výšivek, kterou jsem právě dokončila, naznačuje propojení se svátkem zamilovaných. Ve skutečnosti si ale nemyslím, že by něčí muž nějak extra toužil po vyšitém srdíčku s růžičkami;-), takže vzory jsou orientovány spíše na Svátek matek.

Pokud jde o termíny, nerada se přiznávám, ale dělám vše za 5 minut 12. Někdy i ve dvanáct. Vše důležité vždy stihnu, je na mne myslím spoleh a pokud něco slíbím, tak to i dodržím. Ale sama si užiju své;-) Nedokážu začít s dostatečně dlouhým předstihem, abych věc dokončila pohodlným tempem do potřebného termínu. Začínám na poslední chvíli, tehdy teprve jsem v tom správném naladění na projekt a jde mi to líp od ruky. Bohužel ale samozřejmě hrozí riziko, že mi do toho přijde nějaká překážka a dokončení je pak značně stresující záležitost. Nějak z toho vždy vybruslím, termín stihnu, ale pak si nadávám, že ty nervy mi za to nestojí a že příště UŽ OPRAVDU musím začít dřív.

Tak tentokrát jsem opravdu dřív začla. Svátek matek je za dva měsíce a já mám naplánovanou sadu dokončenou, takže zákazníci budou mít dost času na své projekty s těmito vzory.

Výšivky se hodí například na polštářky, patchworkové deky či prostírky, na ubrusy, ručníky, tašky a taštičky všech velikostí, ale také na oblečení. Většina srdíček má uprostřed místo třeba i na vložení monogramu pro obdarovanou osobu. Původně jsem chtěla sadu vypustit do světa až ušiju nějaké ukázkové projekty, ale protože aktuálně pracuji (konečně!) na přepracování mých anglických vyšívacích stránek, a také proto, že tento týden vyjde nové dámské Ottobre a budou jarní prázdniny a únor tak uteče jako voda, rozhodla jsem se dát už sadu do prodeje. Třeba se přece jen najde někdo, kdo by ještě chtěl jedno růžičkové srdíčko pro svého drahého k Valentýnu vyšít;-)

A pokud by si někdo chtěl jen malou jednoduchou výšivku zkusit, může si stáhnout testovací vzorek zdarma:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *