Vyšívání: květinová abeceda Andre

Vyšívání: květinová abeceda Andre

Pro spřízněné vyšívací duše jsem vytvořila nový květinový font. Abeced totiž není nikdy dost.

Jednotlivá písmenka budou postupně přidávána na stránky ke stažení, takže si budete moct sesbírat celou abecedu. Sada bude obsahovat kapitálky zdobené květinovým aranžmá, které můžete použít jako monogramy, a k dispozici budou i všechna malá písmena, takže bude možné sestavit celé texty.

Jedná se o moderní kaligrafický font a využijete ho pro vintage projekty, stejně jako pro vyšívání v současném stylu. Kdo nemá rád kytičky, použije jen základní písmo, stačí prostě zastavit stroj po vyšití textu nebo pokud máte editační program, například Embird Editor, tak květinové aranžmá odeberete ještě před odesláním vzoru do stroje.

Po zveřejnění všech písmen bude kompletní abeceda ještě chvíli zdarma ke stažení, a poté bude přesunuta do e-shopu a dostupná pouze za peníze. Se sběrem tedy neváhejte, chybějící písmenka potom nebude možné nikde stáhnout ani nebudou doposílána. Když se na hlavní stránce blogu zapíšete k odběru novinek, obdržíte mail pokaždé, když na stránce přibude nový příspěvek, takže vám neunikne ani nově vložené písmeno.

Aby to byla trochu zábava, písmenka budou přidávána nepravidelně, někdy po jednom, někdy třeba po třech, aby byl sběr rychlejší. Většinou budou součástí samostatných blogových příspěvků, ale občas proběhne „bojovka“ a písmenko si budete muset najít v některém ze starších článků. Snad vás tento lov bude bavit.

A pokud máte Embird, tak v závěru vás ještě naučím malou vychytávku, jak lze trochu urychlit práci s fonty.

Dnes tedy první písmeno, stáhnout jej lze ZDE.

Nezapomeňte, že i když jsou písmenka poskytována ke stažení zdarma, platí pro ně klasická copyrightová pravidla, která si můžete přečíst i .pdf souboru přiloženém ke vzorům. Takže je zakázáno vzory sdílet (mailem nebo ve skupinách), přeposílat, vyměnovat, nedejbože prodávat. Budu ráda, když každého případného zájemce odkážete na tento blog nebo můj mail, já ráda příslušné linky posdílím. Odkaz na stažení vzoru je možné sdílet kdekoliv, jen zkrátka nelze přeposílat vzor, ač byl stažen zdarma. Také není možné je pozměňovat a následně upravené vydávat za vlastní práci. Děkuji, že to budete respektovat a neporušovat autorská práva. Výšivku můžete používat i na projekty šité na prodej.

Tak ať se líbí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *