Projekty mých zákaznic I.

Projekty mých zákaznic I.

Musím se přiznat, že mám vždycky velkou radost, když se mi zákaznice, které si koupily mé vyšívací vzory, pochlubí se svým vlastním projektem, na který mé vzory použily.

Velmi ráda se nechám inspirovat a často mne překvapí jejich barevné kombinace, které mne by nikdy nenapadly, a vypadají tak skvěle. Při prodeji vzorů proto vždy zákaznice vybízím ke sdílení fotografií.

A snad se nebudou zlobit, když se o jejich výtvory podělím i s ostatními.

U většiny fotografií neuvedu autorku, protože jsem si předem nevyžádala svolení ke zveřejnění jména, ale pokud svůj projekt poznáte a budete si přát publikovat své jméno, ráda ho doplním.


Mandaly I. jsou jednou z nejnovějších sad v prodeji a pozitivní ohlasy na tyto vzory mne moc těší, mám je sama v oblibě, protože jsou velmi univerzální a nabízejí nekonečné možnosti barevných variací. Část projektů je prezentována už na prodejní stránce, zde jsou dva nejnovější přírůstky. 

Jedna ze zákaznic použila vzory na tyto taštičky:

Další pak na skvělý kapsář, který je k zakoupení na těchto stránkách:

Dlouholetým a oblíbeným zákazníkem je firma Gadeo, která vyrábí originální výrobky pro miminka i do bytu. Na zvláštní přání jsem pro ně vyvzorkovala skutečně pořádnou mandalu, její průměr je 20 cm! Byla to spousta stehů, ale výsledek stál myslím za to. Fusak má krásné výrazné barvy a moderní vzhled, mně osobně se moc líbí a jsem ráda, že jsem mohla svým dílem přispět.

Zdroj: gadeo.cz

Mandaly jsou v prodeji i jako hotové aplikace, takže si je může koupit k našití i ten, kdo nemá vyšívací stroj. Občas dostanu speciální žádost na vyhotovení mandaly v konkrétních barvách či velikosti, aby ladila s projektem. Tady jsem vyšívala přímo na dodanou látku:


Další velmi oblíbenou sadou jsou Kříže. V e-shopu jsou  dispozici zatím dvě sady, třetí bude doplněna v nejbližších dnech. Tyto výšivky používám na své křestní roušky a stejně je používají i mé zákaznice, ale dostala jsem také fotky krásných šitých obalů na bible, a to je tedy hodně velká paráda:


Obrázek níže je ukázkou toho, že vyšívat se nemusí jen na látku. Vzor z kolekce Fialky 3 vyšila na speciální ruční papír jedna z mých zahraničních zákaznic a vytvořila originální přání k neuvěřitelným 100. narozeninám! Z takové zaslané fotografie mám dvojnásobnou radost.


Na závěr něco tématického k blížícím se Velikonocům – ubrusy s krajkovými vsadkami ve tvaru vajíček, zdobené květinami:

Na druhé fotografii je použito jen základní vajíčko bez zdobení, ale je vyšito ombré nití, takže je dostatečné zdobné samo o sobě:

Koncept těchto vsadek je na vyšívání trošku složitější, ale o to efektnější – pod krajkovým vajíčkem je látka vystřižená, takže prosvítá podklad. První sada vsadek je doteď hodně oblíbená, i když jsem ji tvořila už v roce 2009. Vloni jsem připravila druhou sadu, bohužel kvůli smutné události v rodině jsem ji nestihla dát do prodeje, tak snad letos už to vyjde.

Pokud jste jedna z mých zákaznic a chtěla byste se také pochlubit svým výtvorem, na který jste použila některé z mých výšivek nebo aplikací, pošlete mi prosím fotografie na mail. Velmi ráda je zveřejním pro inspiraci ostatním. A jako odměnu a poděkování za fotografie nabízím výměnou 10% slevu na příští nákup vyšívacích vzorů;-)

Díky za přečtení tohoto článku a s dalším příspěvkem na vyšívací téma se budu těšit nashledanou zase za dva týdny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *