Ottobre 2/2016

V půlce února u nás přistálo nové Ottobre.
Na nové číslo se vždy obrovsky těším; jistě to máte také tak. Je to vždycky takový impuls do šití. Co na tom, že občas nemám došitý model ještě z předchozího čísla
Zalistovat časopisem vonícím novotou, u kávičky nebo dobrého čaje začít plánovat, co ušiju a ze které látky, to je zkrátka oblíbený rituál.

V novém čísle mi jako první padla do oka halenka č. 16 ve stylu peplum. Je to trochu jiná varianta klasické peplum halenky, která se stále drží na výsluní. Asi proto, že zkrátka ženám sluší. Zvlášť v dnešní době, kdy je klasickou uniformou triko a džíny, je takový ženský model vítaným osvěžením šatníku.
S halenkou tvoří kostýmek úzká sukně, která má netradičně posunutý přední záševek do bočních švů. To mne docela zaujalo, hodlám vyzkoušet!
Jen škoda, že model není nafocený na ženách různých velikostí či věku, tato prezentace na mne působí trochu usedle, přičemž halenka tohoto typu, ať už jsou šůsky tvarovány jakkoliv, může působit i mnohem mladistvěji.
Zdroj: www.pinterest.com
A který model z nového čísla padl do oka vám?

Původní příspěvky byly převedeno z domény blog.cz programem blogcz2WPMartin Rybenský 2017).2 komentáře: „Ottobre 2/2016

  1. Upřednostňuji šití a nošení pružných materiálů, takže mně padlo do oka tričko – model 1, které mně přijde mladistvé. Chtěla bych se zeptat na šaty – model 7, jestli je doporučeno šití z pružné nebo pevné látky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *