Ottobre 1/2018

Většina lidí nemá ráda povánoční období. Po svátečním odpočinku se nikomu
nechce do práce, počasí zpravidla bývá protivné, často cítíme určitou skleslost

při bilancování uplynulého roku i z toho, že jsme zase o rok starší.

Takže je potřeba si zlepšit náladu!

Osobně si ji vždy pozvednu v prvé řadě tím, že si uvědomím, že už se zase konečně prodlužují dny. Už v lednu je to dost poznat (pokud tedy zrovna není tak extrémně ošklivo jako právě ve chvíli, kdy píšu tento článek), no a znáte to – na Hromnice už máme o hodinu více!

A dalším potěšením je pro mne v tomto období vždy nové číslo Ottobre. Letos vychází ediční termín na 16. ledna. Jarní číslo bývá tradičné úspěšné, tak snad se bude líbit i letos.

Co v něm najdeme:

Pro nejmenší: bodýčko s raglánovým rukávem, tričko se zapínáním pod ramenním švem pro jednoduché oblékání, kalhoty s komfortním sedem, který pojme plenky a nebude nikde táhnout, overal bez „ťapek“ s rychlozapínáním na zip a varianta s „ťapkami“ na knoflíky, to vše ve velikostech 56-86.

K tomu jednoduchá a užitečná čepička, na kterou můžete použít zbytky vašich úpletů. Spotřeba je jen 25 centimetrů, takže si jich může našít spoustu. Bezva projekt pro začátečníky na procvičení a zlepšení vašich šicích dovedností.

Pro batolata: propínací overal s krátkým rukávem, jednoduchá trika, kalhoty na kšandy, halenka pro holčičky, legíny, bundička a univerzální overal.

Pro školkáče: super džíny elastickým pasem, triko, jednoduchá plátěná bundička, na které se můžete vyřádit a ušít ji v nekonečných variantách a super kalhoty z teplákoviny.

Pro školáky: trika, halenka, legíny, bundy, košile, přiléhavé kalhoty z úpletu, halenka, top, sukně, tuniko/šaty a opět oblíbené kalhoty z teplákoviny.

Myslím, že si vybere každý. Modely jsou poměrně jednoduché, univerzální, nadčasové. Nejedná se o žádné módní výstřelky, s použitím aktuálních látek budou střihy použitelné rozhodně déle, než jen pár sezón.

Kompletní náhled tohoto čísla najdete tady.

Převedeno z domény blog.cz programem blogcz2WPMartin Rybenský 2017)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *