Novinky z Ottobre

Říjen nám přinesl nejen očekávané nové zimní Ottobre 6/2016, ale také další skvělé zprávy.
 

Začnu tou největší BOMBOU! Od roku 2017 nebude z dílny Ottobre vycházet šest časopisů, ale SEDM!
Novým přídavkem bude číslo, po kterém jsme všichni dlouho toužili – rodinný speciál. Bude obsahovat deset střihů pro muže, po nichž byla dlouhé roky velká poptávka a střihy pro teenagery, pohybující se mezi dětskými a dospělými velikostmi. V časopise budou také střihy v nadměrných velikostech a těhotenská móda. Číslo bude vycházet v listopadu.

Další novinkou je, že od listopadu bude opět vytištěn hojně poptávaný speciální střih na dětská trika, který byl již několik měsíců vyprodán. Odkaz na hotový střih CW301 často nacházíte v jednotlivých číslech a ptáte se na něj, protože obsahuje střih na volnější a přiléhavější variantu základního univerzálního dětského trika ve velikostech 92-170, takže pokryje všechny potřebné velikosti a není třeba pro rostoucí dítě kupovat kvůli střihu na tričko stále nová čísla Ottobre.
EDIT 2017: slíbený dětský střih bohužel nebyl dosud vydán a vydavatel k tomu neposkytl žádné informace.

Na konci roku nás čeká ještě jedna příznivá zpráva týkající se Ottobre, ale tu zveřejním, až to bude oficiální, tak vydržte ještě chvilku to napětí:-)
Zatím si můžete užívat skvělého nového zimního čísla. Tentokrát se totiž vážně vydařilo.
Začnu od konce. Maminky větších dětí budou nadšené, toto číslo totiž obsahuje naprosto nebývalé množství modelů až do velikosti 170, a jsou to samé praktické kusy. Pro teenagerky trendy kožešinová vesta, kardigan, šaty, tunika, triko, sukně a slim kalhoty ve velikosti B, tj. pro velmi šíthlé dívky. Kromě toho další kalhoty, triko a tři bundy, vše v unisex stylu, pro kluky i pro holky. Většina z výše uvedených modelů je k dispozici již od velikosti 128, takže rozsah je skutečně široký.

Absolutním tahákem tohoto čísla je však spodní prádlo! Dva typy dívčích kalhotek a slipy a boxerky pro kluky, vše v širokém rozsahu velikostí od č. 92 až po 170. Tohle číslo prostě musíte mít!

Z menších modelů vyzdvihnu skvělou ušatou mikinu, legíny, jeggings, tepláky, triko, košili a tuniku, sukni. Z těchto střihů sestavíte kompletní základní šatník pro školkové dítě.
A pro miminka a batolata v tomto čísle najdete rovněž vše – polodupačky, overal, báječné bodýčko s překrývaným předním dílem, které se pohodlně obléka, triko, kalhoty, dívčí kabátky, tuničku a roztomilou skřítkovskou čepičku.

Často se mne ptáte, které číslo bych doporučila jako univerzální, třeba když Ottobre kupujete poprvé a chcete za jeho cenu vytěžit maximum nebo se šitím začínáte, nevíte, jak vám to půjde a nechcete zbytečně moc utratit za střihy. Většinou se takové číslo těžce vybírá, záleží na tom, jaké velikosti hledáte, jaký typ oblečení potřebujete, ale musím říct, že odteď jako TO JEDNO univerzální číslo můžu doporučit právě tohle!

Původní příspěvky byly převedeno z domény blog.cz programem blogcz2WPMartin Rybenský 2017).

5 komentářů: „Novinky z Ottobre

  1. To jsou skvělé zprávy!Na ten rodinný speciál se moc těším :-D Kluci odrůstají dětským velikostem a pánské střihy se hodně špatně hledají.Konečně nebudu muset kupovat pánské oblečení v obchodě jen kvůli střihu.Protože materiály jsou děs :-?

  2. Díky za dobré zprávy! Už se na ta čísla těším. Obzvlášť to rodinné – nějak ty děti rychle rostou a pánské věci jsou zas moc široké. :-)

  3. Netrpělivě čekám na ten single střih dětského trika a stále nic :-(. Netušíte na kdy bylo vydání přesunuto?

  4. [4]:Bohužel zatím stále žádná informace. Střih byl slíbený na listopad, měl to být pouze přetisk staré verze, ale pak jej začali vylepšovat a zatím to nedotáhli do finální podoby, za což se omlouvají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *