Nové výšivky v e-shopu

Nové výšivky v e-shopu

Těsně před svátky přibyly v e-shopu dvě nové sady velikonočních výšivek. Obě navazují na úspěšné výšivky z předchozích let.

První sadou je čtvrté pokračování oblíbených Krajkových vajíček.

Po třech předchozích sadách má tato trochu jinak řešené okraje a věřím, že se bude líbit, i když se mi bohužel vinou nemoci nakonec podařilo výšivky dokončit až příliš těsně před svátky.

Vyšívané kraslice jsou určené jako dekorace, lze je zavěsit na stužku nebo přilepit tavnou pistolí na špejle a použít jako zápich do jarní kytice či tradičního velikonočního osení.

Také je můžete jednoduše nalepit na bílý či barevný karton a použít jako přání. Pro tvorbu takovýchto přáníček používám řezací plotr nebo raznice Fiskars, a je to skvělý projekt pro tvoření s dětmi.

Krajky se vyšívají na rozpustný vlizelín. Veškeré instrukce k vyšití a zhotovení kvalitních krajek jsou součástí setu.

Druhou novou sadou jsou Velikonoční krajkové vsadky.

I ty se vyšívají s pomocí vodorozpustného vlizelínu, ale nejsou to zcela „samodržící“ krajky, je nutné je vyšívat na látku, jejíž střed se vystříhne a pod krajkou potom prosvítá podklad.

Tyto vzory jsou vhodné na ubrusy, prostírky, polštáře, dárkové velikonoční sáčky či taštičky, ale také třeba na kapsičku košile či dětských šatiček.

Další novou sadou výšivek jsou Kříže 3.  Dosud byly v prodeji pouze v anglické verzi na OPW Mall, od dubna jsou k dispozici i v českém e-shopu.

Tyto vzory, stejně jako první dvě sady křížů, jsou určeny pro použití na křestních rouškách, na obaly na bible, kostelní roucha, ubrusy apod.

Aktuálně dokončuji ke zveřejnění další dvě nové sady, takže se máte na co těšit:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *