Nová sada výšivek – Vozidla

Nová sada výšivek – Vozidla

Ani se nemůžu přiznat, jak dlouho už jsem měla tyto výšivky rozpracované. Strašlivě dlouho.

A nezvykle dlouho už mám i hotovou celou sadu. Většinou je to tak, že vytvořím v rychlém sledu většinu výšivek do sady, ale pak se zaseknu u posledních kusů, které dolaďuji, aby se hodily stylově nebo velikostně, případně dlouze dodělávám testovací vzorek zdarma. Ten musí být optimálně vyvážený, aby jednak zájemci prokázal dostatečnou kvalitu výšivky, byl natolik atraktivní, aby zákazník měl zájem si jej stáhnout a zároveň motivoval k nákupu nabízené sady.

Dalším zásekem při práci je „postprodukce“. Sadě výšivek je potřeba dát finální podobu. Připravit produktové fotografie, vytvořit texty s postupy vyšívání, v případě této sady i nafotit návod na správný postup při vyšívání aplikací, ušít nějaké projekty, na kterých se nejlépe ukazuje využití vzorů, nafotit tyto projekty, napsat propagační texty, vytvořit koláž s přehledem vzorů, a to vše v češtině i angličtině. A na závěr vše třikrát zkontrolovat a udělat kompozici do zipu pro český e-shop i americký OPW Mall. S těmito všemi úkony je nakonec víc práce než se samotnou tvorbou výšivek, ale jedno bez druhého zkrátka nefunguje.

A protože mé pracovní aktivity jsou, řečeno moderně „diverzifikované“, nese to občas následky v určité roztříštěnosti a nutném přebíhání mezi činnostmi podle momentálních nároků zákazníků. Tak se stane, že rozdělaná práce, která by mohla být během 2-3 hodin dokončená, se kvůli akutnějším objednávkám odsune o 2-3 týdny a někdy jsou z týdnů měsíce. Ale zase to mám pestré a nenudím se;-)

Takže sada se sice nadějně rozjela prvním motivem pro STGN Club

následne pokračovala hotovými aplikacemi pro Fler

a nádherným tričkem od Caramilly, ze kterého už její Kryštůfek možná i vyrostl;-)

ale než jsem opravdu důkladně otestovala všechny motivy, každý v několika verzích, tak utekla ještě spousta vody.

 

Nyní už je ale vše hotovo, zkompletováno a zájemci si mohou sadu koupit za zvýhodněnou cenu do konce prázdnin tady.

Pokud nemáte zkušenost s vyšíváním aplikací, vůbec se nebojte, součástí je i  jednoduchý fotonávod na postup vyšívání aplikací, takže určitě při práci neuděláte chybu.

Na jednoduchém motivu si můžete vyzkoušet, jak se aplikace vyšívá. Připomínám, že aplikace jsou skvělé kromě zdobení i na zakrytí různých ušpinění či poškození oblečení, což se u dětí stane mrknutím oka. Motivy mají velikost kolem 9-10 cm, takže zakryjí i větší problém;-)

Aplikaci stáhnete kliknutím zde:

A pro ty, kterým se aplikace líbí, ale nemají vyšívací stroj nabízím ještě posledních pár kusů hotových nášivek v e-shopu:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *