Něco pro milovníky koní (a kytek)

Něco pro milovníky koní (a kytek)

Malinko doháním resty z minulého týdne, kdy jsem si dovolila udělat pauzu a věnovat se dceři a zdravému sportování na mrazivém vzduchu, takže to tento týden vypadá, jako bych chytla psavou, ale od příštího týdne už zase pojedu v pravidelném režimu jednoho příspěvku k týdně a k tomu dvakrát do měsíce vyšívací téma.

V souvislosti s plánovanou úpravou mé šicí místnosti se teď pokouším dělat trochu pořádky, aby montování a stěhování nového nábytku mohlo proběhnout za provozu a já při tom zvládala pracovat.

Takže probírám a přetřizuju věci a narazila jsem na produkty z předchozích let – vzorky výšivek koní, které jsem tehdy vyšívala pro jeden místní Western shop. Trochu jsem si nostalgicky zavzpomínala – byla to práce náročná, protože zakázky většinou spěchaly, tak jsem vyšívala po nocích, a přes den chodila do práce, ale zase bylo fajn  mít rychlý výstup, vidět hezký, hotový projekt. Jen se nesměla udělat chyba, zkazit celou košili by byl fakt průšvih. Košile šily švadleny podle originálního střihu na westernovou košili, který jsem přivezla z toho pravého místa – z Texasu; a tam tedy potkáte kovboje i v supermarketu;-)

Jelikož pro vzorky sama nemám momentálně využití a je zbytečné je skladovat, rozhodla jsem se je poslat dál. Pokud máte zájem, jsou k dispozici zde.

Momentálně ovšem jedu opět v kytkách, jak jinak;-). Dokončila jsem prezentaci sady Macešky 1 pro české zákazníky a kolekce je k dispozici zde. Pro čtenáře blogu nabízím časově omezenou 25% slevu na nákup. Do poznámky v košíku stačí napsat heslo „BLOG MACEŠKY“. Jako vždy sada obsahuje kromě vzorů i kompletní rozpis barevnice pro snadné vyšívání (samozřejmě v češtině). Vzory byly pečlivě tvořeny, aby měly co nejméně skoků a odstřihů mezi jednotlivými segmenty.

Tradičně si můžete vyzkoušet kvalitu výšivky na zkušebním vzorku zdarma, který lze stáhnout kliknutím na obrázek níže.

Aktuálně už pilně pracuji na druhé sadě macešek, protože o tu první byl mezi zahraničními zákazníky na OPW Mall velký zájem. Tady je prvotní nástřel motivů:

Předtím ale ještě přijdou na řadu velikonoční krajková vejce a ještě něco navíc. Těšte se!

A také (už zase?!) s koncem měsíce přišel čas na vzory pro klub STGN, který jsem podrobněji  popisovala tady. Tento měsíc to budou – překvááápko! – opět kytky:-)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *